Arla ziet melk als alternatief frisdrank
Arla ziet grote groeikansen voor dranken op basis van melk. Het zuivelconcern wil de omzet in deze categorie in de komende vier jaar verdrievoudigen.

Met gezondere alternatieven op basis van melk en met natuurlijke ingrediënten wil Arla de concurrentie aangaan met frisdranken. Het concern haalt nu jaarlijks zo'n 230 miljoen euro omzet uit deze markt. Vooral buiten Europa ziet het zuivelconcern groeikansen.
Met nieuwe zuiveldranken wil Arla inspelen op de levensstijl van moderne stedelingen die steeds vaker buiten de deur hun maaltijden nuttigen. Door beter in te spelen op deze zogenoemde out-of-homemarkt verwacht Arla de afzetmarkt voor zuiveldranken te kunnen verdubbelen.
Gemakswinkels
'Onze melk moet niet alleen worden gedronken uit literpakken uit de supermarkten, maar het moet ook beschikbaar zijn via smaakvolle dranken voor gebruik onderweg. Dit brengt onze producten ook naar gemakswinkels, benzinestations, sportscholen, horeca en op het werk. Daar zijn we nu nog nauwelijks aanwezig', aldus Arla-ceo Hanna Sondergaard.
Het van oorsprong Scandinavische zuivelconcern heeft een samenwerking met koffieketen Starbucks en brengt onder het merk Cocio al zuiveldranken op de markt.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn GF8501MH schudder
2008, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6120M (WOL) #692393
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Frontmaaier zonder kneuzer
Gebruikt, P.O.A.
-
PZ CM135 trommelmaaier
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen