Minder melken wordt beloond
Melkveehouders in de Europese Unie kunnen een tegemoetkoming krijgen als ze in het 4e kwartaal van 2016 minder melk aanleveren bij de melkfabriek dan in het 4e kwartaal van 2015. De beloning komt waarschijnlijk op 14 cent per kilo minder geleverde melk.
De tegemoetkoming is mogelijk door een nieuw steunpakket voor vrijwillige vermindering van de melkproductie dat de Europese Commissie op 18 juli heeft aangekondigd.
Evenwicht
De maatregel is bedoeld om vraag en aanbod van zuivel beter in evenwicht te brengen. Naar verwachting wordt de vergoeding € 14 per 100 liter minder geleverde melk.
Melkveehouders die voor de tegemoetkoming in aanmerking willen komen, kunnen hiervoor een aanvraag doen bij RVO. Naar verwachting kan dit eind augustus of begin september.
De voorwaarden voor deze regeling zijn op dit moment nog niet vastgesteld.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Toro ZS 4200T
2012, P.O.A.
-
Gebruikt, P.O.A.
-
Alltrec 4810T (HIL) #21051
Gebruikt, € 45.000
-
Lely Splendimo 320MC
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zaterdag25° / 11°5 %
-
Zondag24° / 12°0 %
-
Maandag28° / 12°0 %