Ctgb laat vijf nieuwe middelen toe
Het College voor de toelating van gewasbeschermingsmiddelen en biociden (Ctgb) heeft vorige week vijf nieuwe middelen toegelaten: Paket 250 EC, Comrade, Reflect, SemiosNET Codling Moth en Sercadis.
Paket 250 EC is een nieuwe groeiregulator in de teelt van wintertarwe, wintergerst, winterrogge, triticale en de graszaadteelt van Engels raaigras en Italiaans raaigras.
Schimmelbestrijding
Comrade is toegelaten als schimmelbestrijdingsmiddel in de teelt van wintertarwe, wintergerst, winterrogge, triticale, zomertarwe, zomergerst en zomerrogge.
Schimmelbestrijdingsmiddel Reflect is toegelaten in de onbedekte teelt van augurk, courgette, pompoenachtigen en wortelen. Daarnaast in de bedekte teelt van courgette, komkommer, meloen, watermeloen, aubergine, tomaat en paprika.
Insecten
SemiosNET Codling Moth is een lokstof die in de insectenbestrijding gebruikt mag worden in de teelt van pitvruchten en noten.
Sercadis is een nieuw fungicide dat wordt toegelaten in de teelt van pitvruchten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lely Lotus 1325 schudder
1999, € 5.950
-

Kuhn GF 8700
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (HIL) #692209
Gebruikt, € 10.891
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (OLD) #692665
Gebruikt, € 4.080
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Maandag9° / 5°70 %
-
Dinsdag11° / 3°10 %
-
Woensdag13° / 4°20 %













