Ctgb laat vijf nieuwe middelen toe
Het College voor de toelating van gewasbeschermingsmiddelen en biociden (Ctgb) heeft woensdag vijf gewasbeschermingsmiddelen een toelating verleend.
Insectenbestrijdingsmiddel Carpovirusine Evo 2 heeft een toelating gekregen in de teelt van pitvruchten en in de teelt van appel, peer, kweepeer en mispel.
Celest Extra is een schimmelbestrijdingsmiddel. Ctgb heef het middel toegelaten als zaadbehandeling in de teelt van wintertarwe en winterrogge.
Groeiregulator
Medax Max is als groeiregulator toegelaten in de teelt van wintertarwe, wintergerst, winterrogge, triticale spelt, zomertarwe, zomergerst en haver.
Daiko en Tanaris zijn onkruidbestrijdingsmiddelen. Daiko is toegelaten in wintertarwe, Tanaris in winterkoolzaad.
Uitbreiding
De gewasbeschermingsmiddelen VBC-476, Roudup PowerMax en Retengo hebben een uitbreiding gekregen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere Z515E ZEROTURN 48" (BIE) #692156
Gebruikt, € 7.361
-

JOHN DEERE 6130R AP (DRO) #704753
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6920 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6195M trekker (OLD) #705709
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Donderdag21° / 6°0 %
-
Vrijdag24° / 8°0 %
-
Zaterdag22° / 11°40 %












