Ctgb gaat kennis over groene middelen delen
?Het College voor de toelating van gewasbeschermingsmiddelen en biociden (Ctgb) gaat structureel kennis over de beoordeling van groene stoffen en middelen uitwisselen met wetenschappers bij de Amerikaanse toelatingsautoriteit.
Standaard zal het Ctgb in het aanvraagtraject de status van een stof of product in de Verenigde Staten, waar groene middelen veel ruimer beschikbaar zijn, meenemen.
Door deze contacten en samenwerking slaat het Ctgb voor Europese aanvragers van groene stoffen en gewasbeschermingsmiddelen een brug naar de VS.
Bezoek aan Washington
Onlangs bezochten medewerkers van het Ctgb de directie Groene Middelen (BPPD) van de Environmental Protection Agency (EPA) in Washington.
Ze kregen uitleg over de regelgeving voor microbiologische en biochemische middelen in de VS en gaven uitleg over de Europese regelgeving.
Dossier
Groene stoffen en middelen die het Ctgb moet beoordelen voor de Europese markt, zijn in de VS veelal al goedgekeurd en verkrijgbaar.
Tot nu toe werd het dossier zoals dat in de VS beoordeeld is voor de toelating, niet meegenomen in het beoordelingsproces door het Ctgb.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Toro Proline H800 (HAE) #783514
Gebruikt, € 13.500
-

John Deere 6610 PQ (EMA) #781559
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X940 COMPACTTREKKER 54" AUTO CONNECT (REU) #781630
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (ETT) #781271
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Woensdag33° / 17°0 %
-
Donderdag28° / 19°5 %
-
Vrijdag24° / 16°35 %












