LTO Glaskracht: EHG-budget te laag
Het budget van 7 miljoen euro van de Regeling nationale EZ-subsidies onderdeel energie-efficiency en hernieuwbare energie glastuinbouw (EHG-regeling) is te laag en niet volgens afspraak.
Dat zegt LTO Glaskracht Nederland. Het budget zou 7 miljoen euro hoger moeten zijn omdat de EHG-regeling in 2015 niet is opengegaan.
'Het budget van 2015 zou volgens afspraak aan het budget van 2016 worden toegevoegd, maar dit is niet gebeurd', aldus een woordvoerder van LTO Glaskracht Nederland.
De glastuindersorganisatie heeft bezwaar gemaakt bij staatssecretaris Martijn van Dam van Economische Zaken.
Correctie
LTO Glaskracht vraagt Van Dam om vóór de openstelling de regeling te corrigeren en de categorie luchtbehandelingskasten weer op te nemen.
Deze categorie is zonder overleg met de sector komen te vervallen in de regeling.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 7600 (EMA) #696750
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (ETT) #688016
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 2026R COMPACTTREKKER (ZUI) #781746
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T190
Gebruikt, € 29.500
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
















