Miedema nieuwe MC-serie transportbanden
Miedema in Winsum lanceert een nieuwe generatie transportbanden, de MC-serie. Deze bestaat uit zowel enkele als duobanden. MC staat in dit geval voor Miedema Conveyor.
Vanwege de stevige en duurzame constructie noemt Miedema het een meer dan gewone transportband.
Ze hebben een 80 centimeter brede trogband met een bandsnelheid van 40 meter per minuut en een capaciteit van 130 ton per uur.
Als optie is een geïntegreerde vlakstelset leverbaar die met een simpele beweging in- en uitgezet kan worden. Een andere optie is een lamp boven de band voor het lezen van het product.
Twee posities
De dissel kan in twee posities worden geplaatst en kan daardoor steeds met een heftruck worden verplaatst. Aan beide zijden kunnen de banden met een centrale bedieningskast worden bediend.
Ook zijn alle MC machines in standaarduitvoering uitgerust met een Start-Control, dat betekent dat alle machines via een centrale bedieningskast kunnen worden bediend.
Alle machines hebben trommelmotoren en er is te kiezen uit twee vaste snelheden of voor een variabele bandsnelheid. De enkele banden zijn er in lengtes van 6.50, 8.50, 10 en 12 meter. De duobanden in lengtes van 13, 17 en 20 meter.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF8501MH schudder
2008, P.O.A.
-

John Deere 6125R (STE) #59945
Gebruikt, € 55.000
-

KUHN VARI-MASTER PLOEG (REU) #28242
Gebruikt, € 42.500
-

John Deere 6R 150 trekker (DRO) #708772
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Bestuurssecretaris
BoerenNatuur Brabant - NL
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Weer
-
Zaterdag28° / 13°0 %
-
Zondag25° / 13°0 %
-
Maandag27° / 13°0 %















