KAS opent verkooppunt in Amsterdam
De kwekers van KAS hebben op 5 maart hun kas in de winkel van Marqt aan het Gelderlandplein in Amsterdam geopend.
Het is een volwaardig verkooppunt met het gehele brede assortiment van bloemen, planten en accessoires, zegt een woordvoerder van KAS.
Markthal
KAS Versgeplukt is vooral bekend om zijn verkooppunt in de Markthal van Rotterdam.
Oprichter Jeroen Rossen: 'Wij willen bloemen en planten van Hollandse bodem op een nieuwe manier naar het publiek brengen. Hartstikke vers, met exclusiever aanbod, fris geschikt en voor een leuke prijs. Bij Marqt, het duurzame alternatief voor de supermarkt, voelen wij ons prima thuis.'
Direct uit kas
KAS Versgeplukt is de winkelketen van de kwekers zelf. In hun eigen verkooppunten brengen ze de bloemen direct uit de kas naar de gebruiker, zonder inbreng van handelaar of veiling.
De kwekers van KAS beschikken na de opening in Amsterdam over vijf verkooppunten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lely Splendimo 320FC Frontmaaier
2015, P.O.A.
-

Triltandcultivator (LIE) #694500
Gebruikt, € 449
-

Topcon Automatisch stuursysteem RTK
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra Q285 trekker
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag14° / 4°55 %
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %
















