Veel animo voor kavelruil Arkemheen
Er is veel belangstelling voor de vrijwillige kavelruil in Arhemheen. Ruim honderd belangstellenden kwamen maandag af op een informatiebijeenkomst over de voorgenomen ruil.

Provincie Gelderland wil 73 hectare provinciegrond op korte termijn verkopen. In Arkemheen worden deze zogenaamde BBL-gronden via een vrijwillige kavelruil ingezet om met name de natuurdoelstellingen te bereiken.
Voorzitter Fije Visscher van LTO Noord Veluwerand vindt het belangrijk dat de landbouwgronden in het plangebied ook voor de landbouw beschikbaar blijven.
Randvoorwaarden
Gebiedscoöperatie O-gen zorgt samen met het Kadaster voor de uitvoering van de verkoop van de gronden.
Beide partijen gaven maandag toelichting op de spelregels en randvoorwaarden die van toepassing zijn bij het omvormen van de BBL-gronden naar natuur.
Vanuit provincie Gelderland is hiervoor een subsidie beschikbaar gesteld.
Wenszittingen
Met ruim 35 geïnteresseerden worden eind februari individuele gesprekken gevoerd. Tijdens deze wenszittingen worden grondeigenaren en -gebruikers vrijblijvend gevraagd om hun interesse in de van gronden aan te geven.
Dat geldt ook voor de inbreng van eigen gronden, pachtsituatie en mogelijkheden voor natuurontwikkeling en landbouwstructuurverbetering.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn GF 8700
Gebruikt, P.O.A.
-
Challenger Tractor MT765 (SO) #691780
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (LH) #688718
Gebruikt, P.O.A.
-
Case IH International Tractor Farmall 120C (BS) #693881
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Dinsdag22° / 6°10 %
-
Woensdag24° / 9°10 %
-
Donderdag26° / 10°20 %