Actie boze boeren in Staphorst afgelast
Boze boeren uit Staphorst gaan woensdag toch niet met de trekker de A28 op. De boeren kondigden maandag aan zo te willen protesteren tegen de handelswijze van de gemeente.
Na overleg tussen de boeren, gemeente, politie en Rijkswaterstaat is gisteravond besloten de actie voorlopig op te schorten. De actiegroep heeft de gemeente tot en met 8 januari de tijd gegeven om met oplossingen te komen.
Conflict
De boeren hebben naar eigen zeggen al geruime tijd een conflict met gemeente Staphorst over toepassing van regels en uitgifte van vergunningen. Dat liep in oktober nog uit de hand toen een boer tijdens een zitting van de gemeenteraad verhaal kwam halen.
LTO
LTO Staphorst keurt de actie af. Volgens voorzitter Wout van Dalfsen van LTO Noord-afdeling Staphorst kunnen de boeren beter in gesprek blijven met de gemeente.
Een woordvoerder van de actiegroep geeft aan dat het uiteindelijk gaat om het conflict op te lossen. 'Het lijkt erop dat burgemeester Segers dat nu ook inziet', zei hij tegen RTV Oost.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (SOM) #692916
Gebruikt, € 5.644
-

New Holland TM190 trekker (MAA) #690891
Gebruikt, P.O.A.
-

Vicon DMP3001TC achtermaaier
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T 144 active met voorlader
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Woensdag6° / 0°20 %
-
Donderdag5° / 1°75 %
-
Vrijdag4° / 1°80 %















