FloraHolland: betere informatie aan klant
FloraHolland gaat komend jaar de klanten beter informeren. Dat meldt de bloemenveiling naar aanleiding van onderzoek naar de eigen informatievoorziening.
Uit dat onderzoek is gebleken dat vier van de tien klanten van FloraHolland vinden dat zij beter kunnen worden geïnformeerd over en door de bloemenveiling.
Kwekers zijn in de regel meer tevreden over de wijze waarop FloraHolland hen informeert.
Nieuwsbrief
De wekelijkse digitale nieuwsbrief 'FloraHolland Nieuws' is voor kwekers en klanten het meest gebruikte informatiekanaal; respectievelijk 62 en 66 procent benutten de brief.
Ze lezen de digitale nieuwsbrief vooral om op de hoogte te blijven van marktontwikkelingen en voor nieuws en informatie over de diensten van FloraHolland.
Duizend deelnemers
FloraHolland voerde in oktober 2015 een onderzoek uit naar de tevredenheid over de informatievoorziening en media. Bijna duizend leden en klanten deden hieraan mee.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6610
2000, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER (HEN) #692561
Gebruikt, € 6.966
-

John Deere 6125M (BIE) #58216
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (ZUI) #692298
Gebruikt, € 3.950
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Vrijdag13° / 7°20 %
-
Zaterdag15° / 9°80 %
-
Zondag13° / 9°60 %













