Radijstelers nieuwe leden Dutch Specials
De radijstelers John en Dennis Grootscholten zijn met hun bedrijf Daily Fresh Radish lid geworden van het concept Dutch Specials.
Het concept met zo'n vijftien tuinbouwbedrijven is erop gericht om gezamenlijk hun speciale groenten voor de afzet onder de aandacht te brengen. Dutch Specials werkt samen met GroentenFruit Bureau.
Daily Fresh Radish in Naaldwijk is een van de grootste en modernste radijskwekerijen van ons land. Een op de tien radijzen geteeld in Nederland komt uit de kassen van de gebroeders Grootscholten.
Rotatiesysteem
Op het bedrijf met een areaal van 9 hectare worden de radijzen elke dag via een rotatiesysteem geoogst. Volgens John en Dennis Grootscholten past hun bedrijf en hun eindproduct uitstekend bij het concept van Dutch Specials.
Bekijk meer over:
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lely Splendimo 360M
2014, P.O.A.
-

JOHN DEERE 2032R COMPACTTREKKER (HEN) #696233
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Novacat 302 ED
2024, P.O.A.
-

Fendt 409 Vario
2000, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Vrijdag11° / 7°30 %
-
Zaterdag10° / 7°20 %
-
Zondag9° / 6°5 %














