LLTB: meer ruimte mestverwerking
De LLTB dringt bij gemeenten in Midden-Limburg aan op meer mogelijkheden voor mestverwerking. De aanscherping van de verplichte mestverwerking maakt dat noodzakelijk.
‘We merken dat gemeenten terughoudend zijn om nieuwe initiatieven op bedrijfsniveau toe te staan’, zegt LLTB-bestuurder Mark Tijssen. ‘Die houding is vaak gebaseerd op achterhaalde beeldvorming of op een enkel initiatief waarover discussie is ontstaan.
De LLTB heeft aangegeven dat mestbewerking en -verwerking op bedrijfsniveau geen grootschalige industriële activiteit is en dat er geen nieuwe mestvergisters zullen komen.’
Geen beleid
Probleem is dat veel gemeenten tot nu toe geen beleid hebben voor mestverwerking en van geval tot geval beslissen of ze medewerking verlenen.
Tijssen: ‘Ik denk dat de boodschap bij de gemeenten goed is aangekomen. Zij realiseren zich dat er meer verwerkingscapaciteit moet komen.’
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra T190
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6155R trekker CP50 (HAE) #60521
Gebruikt, P.O.A.
-

Maaidek 60D autoconnect (HIL) #27086
Gebruikt, € 4.200
-

Steyr 6185 CVT
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Dinsdag33° / 19°15 %
-
Woensdag26° / 18°0 %
-
Donderdag22° / 15°10 %














