MPS-ECAS start audits Milieukeur
MPS-ECAS gaat vanaf januari 2016 audits uitvoeren voor Milieukeur Plantaardig bedekte en open teelt.

In voorbereiding hierop hebben drie auditoren van MPS-ECAS de afgelopen maand een Milieukeur-training gehad van stichting Milieukeur.
Eén bezoek
MPS-ECAS gaat ook audits voor Milieukeur doen omdat de behoefte onder klanten groeit om tijdens één auditbezoek de eisen van meerdere certificaten te laten controleren.
Met een Milieukeur-certificaat kan een teler zich onderscheiden en aantonen dat producten duurzamer zijn geproduceerd.
Duurzaam
Milieukeur borgt de verduurzaming van plantaardige teelten door bovenwettelijke eisen te stellen aan gewasbeschermingsmiddelen en meststoffen, energie- en watergebruik, emissie van broeikasgassen, biodiversiteit, verpakking en afval en arbeidsomstandigheden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6R 175 (LH) #693684
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6195M (HA) #693828
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6R 175 (BS) #164810
Gebruikt, P.O.A.
-
Veiligheidsgewichtblok
Gebruikt, € 2.400
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 6°10 %