CowVision gekoppeld aan SensOor
AgroVision heeft CowVision gekoppeld aan Cowmanager SensOor van Agis Automatisering. Hiermee komen de koegegevens uit CowVision volledig automatisch in SensOor.
AgroVision heeft het daarnaast mogelijk gemaakt dat ook attenties vanuit SensOor weer teruggelezen worden in CowVision, melden beide firma's.
SensOor stuurt attenties met betrekking tot vruchtbaarheid, gezondheid en voeding naar CowVision. Dat is het online melkveemanagementprogramma van AgroVision. De melkveehouder ontvangt de belangrijkste signalen van zijn koeien op zijn PC of smartphone.
Tochtigheid
Het systeem registreert niet alleen tochtigheid, maar ook temperatuur en afwijkend vreet- en herkauwgedrag. De veehouder wordt direct en op elk moment van de dag gewaarschuwd voor attentiedieren.
Cowmanager SensOor is een chip in het oormerk van een koe of kalf, die de gegevens draadloos doorstuurt. SensOor meet beweging, activiteit en temperatuur van de koe.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X380 ZITMAAIER INCL 48A MAAIDEK (LIE) #692279
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6320 SE (ZIJ) #706794
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE Z370R ELECTRIC ZERO TURN 42" (HAE) #696271
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6M 220 trekker (KOU) #693695
Gebruikt, € 169.500
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Woensdag26° / 20°0 %
-
Donderdag22° / 16°0 %
-
Vrijdag23° / 14°5 %











