Nederland - Weerribben Zuivel in het dorp Nederland is door de Nationale Business Succes Award uitgeroepen tot branchewinnaar 2015 in de melkvee- en zuivelbranche.
Het bedrijf van Klaas de Lange heeft zich volgens de nominatiecommissie ontwikkeld tot een van de meest markante zuivelproducenten van het land met een zeer sterke positionering. ‘Het bedrijf weet door haar hoge biologische kwaliteit een zeer grote mate van tevredenheid bij haar klanten te bereiken’, staat in het juryrapport. ‘Een onderneming die anticipeert op nieuwe ontwikkelingen en haar concurrenten vaak een slag voor is.’
Weerribben Zuivel is gespecialiseerd in de melkveehouderij en de verwerking van melkproducten als melk, yoghurt en karnemelk.
De Lange, lid van het provinciaal bestuur van LTO Noord Overijssel, beschikt over 300 hectare waarop zo’n 260 koeien worden gehouden. Het bedrijf maakte vanaf 1984 de overstap naar een biologische melkveehouderij en startte in 1992 met het zelf produceren van biologische zuivel.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn FC883-FF vlindermaaier
2014, € 14.500
-

New Holland BOOMER 25
2019, P.O.A.
-

JOHN DEERE 3038E COMPACTTREKKER (ZUI) #777845
Gebruikt, P.O.A.
-

Case JX 80 trekker
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Woensdag9° / 4°5 %
-
Donderdag8° / 2°0 %
-
Vrijdag8° / 2°0 %
















