Nederland - Weerribben Zuivel in het dorp Nederland is door de Nationale Business Succes Award uitgeroepen tot branchewinnaar 2015 in de melkvee- en zuivelbranche.
Het bedrijf van Klaas de Lange heeft zich volgens de nominatiecommissie ontwikkeld tot een van de meest markante zuivelproducenten van het land met een zeer sterke positionering. ‘Het bedrijf weet door haar hoge biologische kwaliteit een zeer grote mate van tevredenheid bij haar klanten te bereiken’, staat in het juryrapport. ‘Een onderneming die anticipeert op nieuwe ontwikkelingen en haar concurrenten vaak een slag voor is.’
Weerribben Zuivel is gespecialiseerd in de melkveehouderij en de verwerking van melkproducten als melk, yoghurt en karnemelk.
De Lange, lid van het provinciaal bestuur van LTO Noord Overijssel, beschikt over 300 hectare waarop zo’n 260 koeien worden gehouden. Het bedrijf maakte vanaf 1984 de overstap naar een biologische melkveehouderij en startte in 1992 met het zelf produceren van biologische zuivel.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6M 150 trekker (LIE) #778487
Gebruikt, P.O.A.
-

Deutz Fahr trommelschudder
Gebruikt, P.O.A.
-

Pöttinger HIT 910NZ schudder
2013, P.O.A.
-

Pottinger Frontmaaier zonder kneuzer
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Donderdag16° / 5°5 %
-
Vrijdag17° / 4°10 %
-
Zaterdag21° / 6°10 %















