SVR: toeristenbelasting niet verhogen
Stichting Vrije Recreatie (SVR) heeft gistermiddag meer dan honderdduizend handtekeningen in de Tweede Kamer aangeboden tegen verhoging van de toeristenbelasting.
De belangenorganisatie van boerderijcampings vindt dat de gemeenten de belasting als melkkoe gebruikt.
'Het is stopverf om de gaten in de begroting te dichten. Iedere keer wordt de heffing weer verhoogd', geeft vicevoorzitter van SVR Wim van den Berg aan. 'Hiermee verjagen gemeenten de toerist van boerencampings.'
Oneerlijk
Daarbij komt dat de stichting het oneerlijk vindt dat een boer voor een overnachting van 12,50 euro net zoveel belasting moet afdragen als een hoteleigenaar die 100 euro per overnachting vraagt.
Al diverse keren voerde SVR actie tegen de toeristenbelasting. In april 2013 overhandigde ze dertigduizend handtekeningen aan de Tweede Kamer. Dit keer ging ze met paard en wagen naar de Tweede Kamer.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Schuitemaker Rapide 135 opraapwagen
2004, P.O.A.
-

John Deere 6R 155 trekker (ZAN) #64179
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 611S
Gebruikt, P.O.A.
-

Gewichtblok 1450 kg TOP
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Zondag11° / 1°80 %
-
Maandag10° / 4°80 %
-
Dinsdag12° / 5°25 %












