SVR: toeristenbelasting niet verhogen
Stichting Vrije Recreatie (SVR) heeft gistermiddag meer dan honderdduizend handtekeningen in de Tweede Kamer aangeboden tegen verhoging van de toeristenbelasting.
De belangenorganisatie van boerderijcampings vindt dat de gemeenten de belasting als melkkoe gebruikt.
'Het is stopverf om de gaten in de begroting te dichten. Iedere keer wordt de heffing weer verhoogd', geeft vicevoorzitter van SVR Wim van den Berg aan. 'Hiermee verjagen gemeenten de toerist van boerencampings.'
Oneerlijk
Daarbij komt dat de stichting het oneerlijk vindt dat een boer voor een overnachting van 12,50 euro net zoveel belasting moet afdragen als een hoteleigenaar die 100 euro per overnachting vraagt.
Al diverse keren voerde SVR actie tegen de toeristenbelasting. In april 2013 overhandigde ze dertigduizend handtekeningen aan de Tweede Kamer. Dit keer ging ze met paard en wagen naar de Tweede Kamer.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 3039R COMPACTTREKKER (HIL) #694696
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X117R ZITMAAIER (HAE) #692764
Gebruikt, € 4.148
-

JOHN DEERE 6 155M TREKKER (AKK) #90164
Gebruikt, P.O.A.
-

Vicon Fanex 1404C schudder
2018, € 16.950
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Weer
-
Vrijdag6° / 4°5 %
-
Zaterdag10° / 4°90 %
-
Zondag11° / 8°90 %











