LTO-afdeling tekent geen anti-megastalpetitie
LTO Noord Bronckhorst gaat de petitie Teken Voor Jouw Landschap van Natuurmonumenten niet ondertekenen.
Dat zegt bestuurslid Henk Jolink. 'Wij kunnen ons niet vinden in de bewoordingen van Natuurmonumenten. Als landbouworganisatie willen we niet terug naar het Ot en Sien-tijdperk.'
Met de petitie, die via internet kan worden ondertekend, wil Natuurmonumenten laten zien dat er In Wichmond veel weerstand is tegen de bouw van een groot veebedrijf van internetmiljonair Kees Koolen.
Teruggeschroefd
Er lag aanvankelijk een plan voor een stal met 1.455 runderen, maar dat is als gevolg van protesten al teruggeschroefd naar 650 dieren. Afdeling Bronckhorst is overigens net als Natuurmonumenten niet blij met de plannen van Koolen.
'Wij zijn niet tegen grote veehouderijbedrijven, maar niet in dit kleinschalige landschap. Ook 650 dieren is fors op deze plek', verzekert Jolink.
Vergunning
De afdeling hoopt via de eigen contacten de gemeentelijke politiek daarvan te overtuigen. Overigens heeft Koolen nog geen vergunning aangevraagd voor een stal met de omvang van 650 dieren.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Vicon Fanex 903
2016, P.O.A.
-

John Deere 6R 215 trekker (REU) #780589
Gebruikt, € 173.500
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (MID) #692207
Gebruikt, € 10.891
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER EX MAAIDEK (WOL) #692271
Gebruikt, € 5.410
Vacatures
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Woensdag14° / 9°30 %
-
Donderdag15° / 6°5 %
-
Vrijdag18° / 8°20 %














