Deutz-Fahr lestrekkers conform exameneisen
Recentelijk zijn twee Deutz-Fahr trekkers uitgeleverd aan rijschoolhouders voor het lesgeven en afnemen van het examen conform de CBR-normen.
Dealerbedrijf Wagricom leverde een 6140.4 TTV bij opleidingscentrum V-Tas te Bladel samen met Leeuw Opleidingen te Eindhoven.
Ook bij dealerbedrijf Bayens te Oosterhout ging het om een 6140.4 TTV. De trekker werd geleverd aan Verkeersschool Willem Verboon in Oosterhout.
Comfort
Beide trekkers zijn door de dealers conform de huidige richtlijnen voor lestrekkers ingericht voor het kunnen geven van lessen en afnemen van examens door een examinator.
De 6140.4 TTV is een 4-cilinder trekker met een hoog comfortniveau. Dat maakt de trekker extra geschikt voor het lessen.
Aanpassingen
De ruimte in de toch al grote cabine is geoptimaliseerd, waardoor bewegingsruimte van de instructeur en examinator optimaal is voor het uitoefenen van hun vak.
Een comfortabele zitting en dubbele bediening zijn het meest in oog springende aanpassingen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Valtra A114
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GF 8700
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X584 (BS) #692431
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6155M (RL) #90164
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %
-
Dinsdag22° / 7°10 %