Antieke Same trekkers naar museum
Henk Kamping uit het Drentse Smilde heeft drie antieke Same trekkers geschonken aan het museum van Same Deutz-Fahr (SDF) inTreviglio, in Noord-Italië.

Het gaat om trekkers uit de privécollectie van Kamping waarvan hij wist dat deze in het museum niet aanwezig waren.
De trekkers zijn alle drie uit de vroege Same-jaren: de 3-wielige Universal die vanaf 1948 werd gebouwd, de 4R10 en 4R20 M uit de vroege 50-er jaren. De trekkers zijn als nieuw en in lopende staat.
Betrokkenheid
Een groot deel van zijn leven is Kamping betrokken geweest met het merk Same.
Als medewerker van Cebeco te Steenwijk, op zijn vaders loonbedrijf en als leverancier van onderdelen.
Museum Treviglio
Toezegging
Kamping overhandigde de trekkers aan de kleinzoon van de geestelijke vader van deze drie trekkers.
Francesco Carozza, vice-president SDF Group, nam de trekkers onder toezicht van zijn grootvader Francesco Cassani in ontvangst.
Corozza deed de toezegging dat de trekkers in de staat zullen blijven zoals deze door Kamping aan hem zijn overgedragen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z320R (MM) #692210
Gebruikt, € 5.917
-
Allis chalmers D-270
1956, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6250R (MD) #63019
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X584 (BV) #692433
Gebruikt, P.O.A.