Boer geeft NAM onvoldoende
Boeren in Groningen zijn zeer ontevreden over de afwikkeling van aardbevingsschade. Op alle punten scoort de Nederlandse Aardolie Maatschappij (NAM) onvoldoende.
Dat blijkt uit onderzoek van LTO Noord in april onder leden. De NAM scoort gemiddeld een 3,8 voor de snelheid van de schadeafhandeling.
Datzelfde cijfer geven de boeren ook voor de geboden oplossing. Communicatie met de NAM krijgt een 4,3.
Trage afhandeling
De trage afhandeling is het grootse probleem dat boeren ondervinden bij schadeafhandeling. Daarnaast melden zij te weinig bouwkundige kennis, foutieve rapportages en verschillende inzichten.
Voor voorzitter Egbert de Vries van LTO Noord Het Hogeland is de uitkomst van de peiling een bevestiging van wat hij al vermoedde.
'Complexere schadegevallen zijn nog lang niet afgehandeld. Het gaat om schades die zowel zijn veroorzaakt door de storm van een jaar geleden als door bevingen.'
• Lees meer hierover deze zaterdag in Nieuwe Oogst, editie Noord
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

T6030 Range Command ECO
Gebruikt, € 34.900
-

Fendt Lotus 1250T schudder
2024, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (BIE) #692147
Gebruikt, € 7.054
-

John Deere 6100M trekker (MOL) #692400
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Woensdag16° / 8°0 %
-
Donderdag14° / 8°20 %
-
Vrijdag13° / 8°60 %













