VEH: betere afhandeling bevingsschade
De Vereniging Eigen Huis (VEH) is ontevreden over de afwikkeling door de Nederlandse Aardolie Maatschappij (NAM) van oudere schades in het Groninger aardbevingsgebied.
De vereniging zegt dat slechts 14 procent van de gedupeerden op de zogeheten Urgentielijst aangeeft dat hun schade is hersteld. Bijna 450 Groningse huiseigenaren hebben meegedaan met die lijst.
De VEH vindt dat Nationaal Coördinator Hans Alders de regie op het schadeherstel van de NAM moet overnemen.
Het Centrum voor Veilig Wonen dat op 1 januari begon, behandelt voorlopig alleen schades die na die datum zijn gemeld. Oudere schades liggen nog bij de NAM.
Die heeft beloofd de oudere schades voor het eind van dit jaar op te lossen. Maar Eigen Huis vindt dat in de praktijk hiervan nog niet veel blijkt.
Gedupeerden hebben er dan ook geen vertrouwen in, zegt de vereniging.
ANP
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Case IH PUMA 185 CVX AFS CONNECT
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (ZOB) #692701
Gebruikt, € 5.247
-
Valtra N 175 direct met RKT- GPS
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (ZOB) #692297
Gebruikt, € 3.950
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Vrijdag31° / 17°20 %
-
Zaterdag29° / 19°55 %
-
Zondag22° / 14°20 %