Jongerenvisie landbouw landt in Den Haag
De zes landelijke en Brabantse jongerenorganisaties, die in maart hun toekomstvisie 'Landbouw van Later’ presenteerden, zijn vanmorgen ontvangen door drie leden van de Tweede Kamer.
'De Vaste Kamercommissie Economische Zaken/Landbouw bleek vooral geïnteresseerd in hoe we tot onze visie zijn gekomen', vertelt woordvoerder Anne Reijnders.
'We hebben er twee jaar aan gewerkt en er staan eigenlijk geen echt baanbrekende zaken in. Vooral het proces is van waarde', benadrukt ze.
Waan van de dag
De jongeren hebben hun proces uiteen gezet en de Kamerleden geadviseerd ook meer tijd te nemen en de waan van de dag vaker te laten voor wat hij is.
'Bepaal niet zelfstandig of per partij je standpunt, maar bezoek met elkaar bijvoorbeeld eens een agrarisch bedrijf.'
Plan bespreken
Jaco Geurts (CDA) had daar wel oren naar, vertelt Reijnders. Gerard Schouw (D66) adviseerde de jongeren om hun plan op korte termijn te bespreken met zijn partijgenote, de Brabantse gedeputeerde Anne-Marie Spierings.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X584 (BV) #692433
Gebruikt, € 9.082
-
John Deere Tractor 7430 PREMIUM (MD) #134086
Gebruikt, P.O.A.
-
Fendt 312 LSA
1993, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (ZOB) #691453
Gebruikt, € 3.289
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Donderdag23° / 14°10 %
-
Vrijdag24° / 11°5 %
-
Zaterdag23° / 15°20 %