Paarden niet welkom op paardenmarkt
Tijdens de jaarlijkse pony's- en paardenjaarmarkt in Loenen worden dit jaar geen paarden toegelaten, meldt Omroep Gelderland.
Na 24 edities van de drukbezochte Loenense pony's- en paardenjaarmarkt zou het evenement eigenlijk dit jaar worden stopgezet. Dat vanwege de hoge veiligheidseisen die de gemeente, brandweer en politie stelden.
Het bestuur zag daarop geen mogelijkheden om het evenement nog door te zetten.
Overleg
Totdat één van de oprichters, Ap Gorsseling, een aantal bestuurders om zich heen verzamelde en in overleg met gemeente Apeldoorn een kans zag om de paardenmarkt weer nieuw leven in te blazen. Al zal de markt wel een vernieuwde versie zijn met een andere naam.
De Loen'se Moandag, zoals het evenement nu gaat heten, wordt verplaatst van café 'Den Eikenboom' naar verenigingsgebouw 'De Brink'. Daar zal ook de ponymarkt plaatsvinden. Er zullen ook alleen pony's worden toegelaten. Geen paarden en andere viervoeters.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
F15D
Gebruikt, € 2.500
-
Kverneland Ploeg 3300S Variomat (LH) #20949
Gebruikt, € 32.500
-
Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
-
Deutz-Fahr DX 4.30 trekker 2WD
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Vrijdag24° / 11°0 %
-
Zaterdag20° / 14°30 %
-
Zondag21° / 14°95 %