Veiligheidsscan erg in trek
Ruim duizend boeren en tuinders hebben zich aangemeld voor een scan van de veiligheidsrisico’s op hun bedrijf. Het beschikbare geld is daarmee ruimschoots besteed.
De aanmeldingen kwamen in twee weken binnen. Voor het gezamenlijke project van het ministerie van Veiligheid en Justitie, LTO en het Centrum voor Criminaliteitspreventie en Veiligheid was gerekend op 750 beveiligingsscans. Wegens de grote belangstelling zijn 250 extra scans toegevoegd.
Boeren en tuinders die zich nu nog opgeven voor een beveiligingsscan, komen op een reservelijst te staan voor een eventuele tweede ronde. Op deze lijst staan inmiddels al ruim honderd namen.
‘Criminaliteit en preventiemaatregelen om het eigen bedrijf te beveiligen houden de mensen erg bezig’, zegt Johan Schuitemaker, projectleider van het platform Beveilig mijn boerenbedrijf. ‘Maar dat het storm zou lopen, hadden we niet gedacht. We zetten nu alles op alles om er tempo in te houden.’
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kongskilde Vibroflex cultivator (ZIJ) #757380
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T190
Gebruikt, P.O.A.
-

New Holland TN75VA
2005, P.O.A.
-

John Deere 6R 175 trekker (BRU) #708889
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Weer
-
Zondag20° / 13°0 %
-
Maandag22° / 12°5 %
-
Dinsdag22° / 12°5 %












