Banken steken 100 miljoen euro in Vion
Vion Food is een nieuwe financiering van 100 miljoen euro overeengekomen. ABN Amro en NIBC stellen beide 50 miljoen euro beschikbaar.
Hiermee heeft Vion zich voor de komende jaren verzekerd van solide financiering. 'Daarmee is een sterke basis gelegd voor een gezonde toekomst.'
De vleesverwerker geeft aan dat de beide financiers vertrouwen hebben in de door het bedrijf uitgezette strategie. Door een optimale verwaarding van de door Vion verwerkte dieren moet beter worden ingespeeld op de behoefte van de markt.
Sterke basis
Het bedrijf is van mening dat zij zich met deze financiering een sterke basis heeft gelegd voor de toekomst.
'Dat geeft ons de financiële armslag die we nodig hebben. Het voelt een beetje als een nieuwe en frisse start, ware het niet dat we natuurlijk al zijn begonnen', zegt interim CEO Tom Heidman van Vion Food.
Omzet
Vion Food realiseerde in 2013 een omzet van 7 miljard euro. Vion Food is niet beursgenoteerd en heeft één agrarische aandeelhouder, de Zuidelijke Land- en Tuinbouworganisatie (ZLTO) met circa 16.000 leden.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lely Hibiscus 915CD vario
2018, P.O.A.
-

John Deere 6150R trekker (WOL) #58219
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6195M trekker AQ+ (MOL) #28683
Gebruikt, P.O.A.
-

Vicon Fanex 904 schudder (BRU) #778456
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Weer
-
Donderdag21° / 16°75 %
-
Vrijdag22° / 16°80 %
-
Zaterdag20° / 14°20 %















