Stortelder schuift door in Vion top
Frans Stortelder (55) volgt Godert Tegelberg op als chief operating officer (COO) Pork van Vion Food. Hij keerde juli 2014 terug als externe adviseur bij de multinational.

De voorgenomen benoeming van Stortelder moet een optimale verwaarding van de door Vion Food verwerkte dieren mogelijk maken, door in te spelen op de behoefte van de markt.
Door een betere afstemming van het grote aanbod op de wereldwijde marktvraag, met voor Vion Food open markten, zoals China, Amerika, Japan, Korea en Australië, verwacht Vion Food de resultaten te kunnen verbeteren.
Vleessector
Stortelder heeft zijn sporen verdiend binnen de vleessector. Hij was in het verleden directeur van Sturko uit Doetinchem. Vervolgens leidde hij na de overname van 2001 tot 2003 Dumeco als directievoorzitter.
Na de fusie tot Vion met andere slachterijen vertrok hij. Stortelder keerde zomer vorig jaar terug als terug als externe adviseur.
Tegelberg
Tegelberg blijft in dienst van Vion Food. Hij zal zich toeleggen op groepsbrede projecten inzake de exportmarkten en de verdere integratie met Duitsland.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere 6R 230 trekker (LIE) #775177
Gebruikt, P.O.A.
-
T7.200 Auto Command CVT
Gebruikt, € 69.750
-
JOHN DEERE X167 ZITMAAIER (BEN) #692697
Gebruikt, € 5.247
-
Vicon Frontmaaier (trommelmaaier)
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Dinsdag17° / 12°80 %
-
Woensdag18° / 12°80 %
-
Donderdag20° / 14°20 %