Vergoeding sloop glasopstanden
Ondernemers in de gemeenten Venlo, Peel en Maas en Horst aan de Maas die glasopstanden gaan slopen kunnen, indien ze aan alle voorwaarden voldoen, gebruikmaken van een sloopvergoeding. Hiervoor is nog steeds budget beschikbaar.
Het gaat hier om de Glas voor Glas-regeling. Deze regeling is alweer twee jaar open, maar er is nog steeds budget beschikbaar voor ondernemers die van de regeling gebruik willen maken.
Via de regeling kunnen ondernemers in aanmerking komen voor sloopvergoeding van 4 euro per vierkante meter gesloopte glasopstanden. De belangrijkste voorwaarden om hiervoor in aanmerking te komen zijn:
• Het moet solitair gelegen glas zijn buiten de glastuinbouwconcentratiegebieden en projectvestigingsgebieden.
• Minimale oppervlakte glasopstanden 2.500 vierkante meter.
• Bestemmingsplan dient door initiatiefnemer te worden aangepast, zodat er geen nieuwe glasopstanden meer mogelijk zijn.
Naast bovengenoemde regeling kunnen ook afspraken worden gemaakt met een ondernemer die zijn solitair gelegen glastuinbouwbedrijf uit wil breiden.
Voor meer informatie, neem contact op met Kamiel Bartels via kbartels@arvalis.nl of (06) 51950094.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (BEN) #781548
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF 8501 TO
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 5058E trekker (WOL) #775798
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 409 Vario
2000, P.O.A.
Vacatures
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Weer
-
Zondag20° / 13°0 %
-
Maandag22° / 12°5 %
-
Dinsdag22° / 12°5 %
















