Rusland: grens op een kier voor Griekenland
De Griekse premier Alexis Tsipras probeerde tijdens zijn bezoek aan Rusland de Russische boycot te bespreken. Een kleine opening lijkt gemaakt. Tot groot ongenoegen van de Europese Commissie.

De Russische minister van economische ontwikkeling, Alexey Ulyukaev, liet aan Brusselse bronnen weten dat er mogelijkheden zijn om de export vanuit Griekenland te hervatten.
'Rusland heeft een plan opgesteld om mogelijk de export van Griekse perziken en aardbeien weer mogelijk te maken.'
Inspecties
De Russische voedselveiligheidsinstantie Rosselkhoznadzor gaat inspecties uitvoeren bij Griekse exporteurs. Dat zou overigens ook gebeuren bij exporteurs in Hongarije en Cyprus, twee landen die nauwere banden met Rusland dan andere EU-landen.
Het Griekse bezoek aan Rusland wordt in Brussel met veel wantrouwen gevolgd. Bilaterale afspraken zijn uit den boze. De Europese Unie heeft tenslotte ook een boycot afgekondigd tegen Rusland en daar horen alle lidstaten zich aan te houden.
· Lees meer hierover deze zaterdag in Nieuwe Oogst
· Lees hier alle berichten Russische boycot agrarische EU-producten
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn GF 17012 schudder
Gebruikt, € 34.000
-
John Deere 6R 155 trekker (LIE) #64181
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GF 8700
Gebruikt, P.O.A.
-
Case Magnum 225
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Woensdag16° / 12°10 %
-
Donderdag15° / 10°15 %
-
Vrijdag14° / 10°10 %