Avebe betaalt hogere uitbetalingsprijs
Avebe betaalt gemiddeld 71 euro per ton aardappelen over de oogst van 2014. De gemiddelde uitbetalingsprijs ligt 4 procent hoger dan de prijs van 2013.

De prijs van gemiddeld 71 euro per ton is inclusief de prestatiecomponenten voor zetmeelgehalte, kwaliteit, levertijdstip en geleverd volume. In 2013 beleeft de prijs ruim onder de 70 euro.
Hoger zetmeelgehalte
De hogere uitbetalingsprijs is onder meer het gevolg van een gemiddeld iets hoger zetmeelgehalte en een goede kwaliteit van de aardappelen.
Ook is goed gebruik gemaakt van kansen in de markt. Bovendien is de premie voor het nakomen van de leverafspraak verhoogd tot 3 euro.
Boekjaar
Op 31 juli 2015 sluit Avebe het boekjaar af. In november wordt het coöperatief resultaat bekend gemaakt, uitgedrukt in de prestatieprijs.
Na het einde van het boekjaar volgt naar verwachting een uitkering uit het coöperatieve resultaat.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Veiligheidsgewichtblok
Gebruikt, € 2.400
-
JOHN DEERE 3046R COMPACTTREKKER (ZUI) #695953
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere 6100M trekker (DAA) #697386
Gebruikt, P.O.A.
-
Pöttinger HIT 16.18T (WOL) #29329
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Zaterdag23° / 7°10 %
-
Zondag26° / 14°5 %
-
Maandag23° / 16°60 %