Glasvezel in buitengebied Salland
Boeren in Salland zijn blij met een initiatief van Sallandglas om de aanleg van glasvezel in het buitengebied van Deventer, Olst-Wijhe en Raalte aan te leggen.
Dat meldt de afdeling Salland van LTO Noord.
Plan klaar
Sallandglas, een bewonersinitiatief uit de Sallandse gemeenten, heeft een nagenoeg besteks-gereed plan klaarliggen met een miljoenensubsidie van de provincie Overijssel en mogelijk aanvullende subsidie van de gemeenten Deventer, Olst-Wijhe en Raalte.
LTO Salland roept boeren op om zich aan te melden voor het initiatief.
Buitengebied
'Het 'verkeer' op de bestaande kabel wordt steeds zwaarder en groter. Zowel particulieren in het buitengebied als de agrarische bedrijven ervaren dit al of zullen er in de nabije toekomst tegen aanlopen. Er vindt steeds meer uitwisseling van data plaats, maar voor agrarische bedrijven zullen ter ondersteuning van het management ook steeds meer koppelingen worden gelegd', zo stelt de afdeling.
Aanleg gaat door bij 60 procent aansluitingen voor een vaste maximumprijs van 2.500 euro per aansluiting. Bij meer dan 60 procent aanmeldingen gaan de tarieven naar beneden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra T162e Versu
Gebruikt, P.O.A.
-

Vicon Fanex 903
2016, P.O.A.
-

Kuhn FC313-F frontmaaier
2014, P.O.A.
-

Kverneland Enduro 3000 (HAE) #145290
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Weer
-
Zondag20° / 13°0 %
-
Maandag22° / 12°5 %
-
Dinsdag22° / 12°5 %















