Dijksma met honderd bedrijven naar Biofach
Staatssecretaris Sharon Dijksma (EZ) brengt op 11 en 12 februari een bezoek aan de Biofach in Neurenberg, met de aanwezigheid van 76 landen de grootste internationale vakbeurs voor de biologische landbouw ter wereld.

Nederland is partnerland van deze beurs en verzorgt onder meer de opening. Een recordaantal van honderd Nederlandse bedrijven is aanwezig.
Opmars
Dijksma: 'De biologische markt is aan een opmars bezig. Consumenten kiezen steeds meer voor deze producten en Nederland voelt dat als exportland goed aan. Het is mooi dat een recordaantal van honderd Nederlandse bedrijven deze gouden kans grijpt om hun producten aan een groot Duits en internationaal publiek te presenteren.'
De Duitse bioconsumptie groeit dermate snel dat de binnenlandse productie van biologische landbouw niet meer aan de stijgende vraag voldoet. Voor Nederland als groot agrarisch handelspartner van Duitsland is dit een kans om daar nog meer duurzame en biologische producten naartoe te exporteren.
Nadruk op innovatie
Nederland zal onder het motto 'Qualität wächst in Holland' als partnerland bijzondere aandacht besteden aan innovatie.
Beursbezoekers worden uitgenodigd om een innovatietour langs verschillende Nederlandse standhouders te volgen. Hier kunnen ze nieuwe producten, innovatieve ideeën en duurzame techniek ontdekken en proeven.
Verder zal Dijksma het door Nederland georganiseerde seminar over innovatie in de biologische landbouw openen. Ook de Duitse minister van Landbouw, Christian Schmidt, is hierbij aanwezig.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
New Holland T7.220 Auto Command
2014, P.O.A.
-
Pottinger Frontmaaier zonder kneuzer
Gebruikt, P.O.A.
-
Deutz-Fahr DX 4.30 trekker 2WD
Gebruikt, P.O.A.
-
Cappon onbekend
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Dinsdag22° / 6°10 %
-
Woensdag24° / 9°10 %
-
Donderdag25° / 10°20 %