Dijksma bezoekt morgen Friese muizenboer
Staatssecretaris Dijksma van Economische Zaken brengt morgen een bezoek aan een boerenbedrijf in Friesland dat getroffen is door muizenschade.
Hierbij zijn ook vertegenwoordigers van LTO Noord, de provincie Friesland, het Actiecomité Boeren en het waterschap aanwezig. Daaraan voorafgaand voert ze een gesprek met getroffen boeren en betrokken organisaties.
Debat
Tijdens een debat in de Tweede Kamer heeft de staatssecretaris in het kader van de muizenplaag op boerderijen een bezoek aan Friesland aangekondigd.
Doel is de beschadigde graslanden met eigen ogen te zien en zich door direct betrokkenen te laten informeren.
Tweede Kamerlid Sander de Rouwe bezocht maandag een Friese melkveehouder in Terzool om de schade te bekijken.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

KUHN VARI-MASTER PLOEG (REU) #28242
Gebruikt, € 42.500
-

PZ CM135 trommelmaaier
Gebruikt, P.O.A.
-

Evers Mustang 11-303
Gebruikt, P.O.A.
-

Holaras Jumbo HK kuilverdeler
2024, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Weer
-
Woensdag13° / 10°10 %
-
Donderdag9° / 6°5 %
-
Vrijdag10° / 4°5 %
















