Omzet Coop meer dan een miljard euro
			Supermarktketen Coop boekt dit jaar voor het eerst in de geschiedenis van de coöperatieve onderneming een omzet van meer dan een miljard euro.
		
 
		Vorig jaar bleven de verkopen nog steken op 975 miljoen euro. Dit jaar komt de consumentenomzet ruim 3 procent hoger uit op 1,007 miljard, maakt Coop bekend.
De plus in de verkopen is volgens de keten vooral het gevolg van een toename van het aantal filialen. Ook kregen bestaande winkels er meer klanten bij en lag het gemiddelde bedrag per kassabon licht hoger.
Mijlpaal
Coop telt inmiddels 241 filialen in Nederland. De omzet van de keten is ondanks de mijlpaal van een miljard euro nog altijd stukken lager dan die van concurrenten als Jumbo en Plus.
Plus doorbrak dit jaar voor het eerst de omzetgrens van 2 miljard euro. Jumbo zette ruim 4,8 miljard euro om, dik een kwart meer dan vorig jaar.
ANP
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
		 
			
		
		
		Meer marktprijzen
    
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
 
					 
					 
					Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
- 
					 Lely Splendimo 900MC vlindermaaier2011, P.O.A. 
- 
					 Case IH MAXXUM 1152014, P.O.A. 
- 
					 Kuhn GF10601Gebruikt, P.O.A. 
- 
					 Fendt 309CAI2006, P.O.A. 
Vacatures
- Beleidsmedewerker Boomkwekerij- Royal Anthos - Hillegom
- Teamleider teelt- IBN - Schaijk
- Technisch Specialist- Pater Bloembollen - Spierdijk
- Internationaal Accountmanager- Schaap Holland BV - Biddinghuizen
- Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw- Nieuwe Oogst - NL
Weer
- 
	Zaterdag15° / 9°80 %
- 
	Zondag13° / 9°60 %
- 
	Maandag13° / 7°20 %










 
								 
								 
								 
								 
								


 
					


