Zuid-Korea verbiedt Nederlands pluimvee
Zuid-Korea importeert voorlopig geen pluimvee meer uit Nederland. Reden voor het importverbod is de vogelgriep die is ontdekt op een boerderij in Hekendorp, meldt het Zuid-Koreaanse persbureau Yonhap.
Ook al het gevogelte uit Groot-Brittannië komt het land niet in vanwege het virus. Zuid-Korea hoopt met de maatregelen te voorkomen dat de vogelgriep ook in het Aziatische land toeslaat.
Onder het verbod valt al het levend pluimvee en producten van gevogelte. Daarbij vraagt het ministerie van Landbouw en Voedsel of mensen contact met mogelijk besmet pluimvee willen vermijden.
Zuid-Korea werd afgelopen januari hevig getroffen door een uitbraak van het vogelgriepvirus. Meer dan 14 miljoen dieren, waaronder vooral eenden en kippen, moesten worden geruimd.
ANP
· Volg de actuele berichtgeving via Dossier Vogelgriep
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6155M trekker (DRO) #705202
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH PUMA 165MC
2019, P.O.A.
-

Gewichtblok 900 kgTOP zwart
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER EX MAAIDEK (MOL) #777320
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Zondag22° / 16°70 %
-
Maandag21° / 16°50 %
-
Dinsdag27° / 14°0 %















