Zuid-Korea verbiedt Nederlands pluimvee
Zuid-Korea importeert voorlopig geen pluimvee meer uit Nederland. Reden voor het importverbod is de vogelgriep die is ontdekt op een boerderij in Hekendorp, meldt het Zuid-Koreaanse persbureau Yonhap.

Ook al het gevogelte uit Groot-Brittannië komt het land niet in vanwege het virus. Zuid-Korea hoopt met de maatregelen te voorkomen dat de vogelgriep ook in het Aziatische land toeslaat.
Onder het verbod valt al het levend pluimvee en producten van gevogelte. Daarbij vraagt het ministerie van Landbouw en Voedsel of mensen contact met mogelijk besmet pluimvee willen vermijden.
Zuid-Korea werd afgelopen januari hevig getroffen door een uitbraak van het vogelgriepvirus. Meer dan 14 miljoen dieren, waaronder vooral eenden en kippen, moesten worden geruimd.
ANP
· Volg de actuele berichtgeving via Dossier Vogelgriep
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Case IH PUMA 185 CVX AFS CONNECT
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere 6140M trekker (HEN) #691707
Gebruikt, P.O.A.
-
F15D
Gebruikt, € 2.500
-
Gewichtblok 1450 kg TOP
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag18° / 12°90 %
-
Zaterdag17° / 11°70 %