Dierenbescherming huldigt Lidl-klant (video)
In het kader van de Beter Leven Week kregen een paar Lidl-klanten de schrik van hun leven. Door de Dierenbescherming werden ze feestelijk gehuldigd en ontvingen ze een medaille.

De Dierenbescherming organiseert van 20 tot en met 26 oktober de Beter Leven Week. 'Samen met boeren en supermarkten laten we zien dat diervriendelijker geproduceerd vlees wel degelijk mogelijk is.'
Tijdens de Beter Leven Week tonen de grootgrutters het ruime assortiment dat zij in hun schappen hebben liggen met het Beter Leven kenmerk.
Open Dagen
Veel supermarkten houden deze week allerlei acties rond het Beter Leven kenmerk. Tijdens de Open Dagen bij de Beter Leven boeren is te zien dat de dieren daadwerkelijk een beter leven krijgen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X167 ZITMAAIER (HIL) #692702
Gebruikt, € 5.247
-
Case IH PUMA 185 CVX
2014, P.O.A.
-
Vicon Extra 332XF frontschijvenmaaier
2016, P.O.A.
-
LEMKEN 5 SCHAAR PLOEG (SOM) #662
Gebruikt, € 15.500
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Donderdag22° / 15°40 %
-
Vrijdag20° / 12°20 %
-
Zaterdag23° / 10°5 %