CAH Vilentum in Dronten krijgt met ingang van 1 november een lectoraat Aardappelketen en sectorinnovatie.
In samenwerking met Agrofoodcluster Emmeloord heeft de hogeschoolfaculteit Peter Kooman benoemd tot lector. Kooman vormt de verbinding tussen onderwijs, onderzoek en bedrijfsleven in de aardappelsector.
Het lectoraat Aardappelketen en sectorinnovatie past volgens CAH Vilentum heel goed bij de Aeres Groep, waarvan de hoge school onderdeel is. De Aeres Groep neemt deel aan World Potato City, een pijler van Agrofoodcluster Emmeloord.
Big data analyse
Het onderzoek binnen het lectoraat zal de hele aardappelketen bestrijken waarbij aandacht wordt besteed aan veredeling, pootgoedproductie, bewaartechnologie, teelt en productontwikkeling en big data analyse.
Peter Kooman zal als lector nauw samenwerken met de NAK en andere partijen die vertegenwoordigd zijn in het Agrofoodcluster.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 250 trekker (OLD) #775887
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (DAT) #716591
Gebruikt, P.O.A.
-

Claas Atos 330 2WD
Gebruikt, P.O.A.
-

Perfect weidebloter LB-185
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Donderdag11° / 6°60 %
-
Vrijdag11° / 10°60 %
-
Zaterdag8° / 4°20 %












