Hydraulische achterasophanging Ropa Tiger
De nieuwe Tiger 5 bietenrooier van Ropa heeft als onderhuidse verbetering onder andere een hydraulische ophanging van de achteras.
Het uiterlijk van de nieuwe Tiger 5 lijkt veel op zijn voorganger. Belangrijk verschil is dat de zelfrijdende bietenrooier is voorzien van een nieuwe cabine.
Motor van 626 pk
De rooier heeft een 6-cilinder Mercedes Benz-motor met een inhoud van 15,6 liter, goed voor 626 pk (460 kW). Met SCR-technologie voldoet de motor aan de Stage 4-emissienorm.
De machine kan op het veld 18 kilometer per uur rijden bij 1.175 toeren per minuut. Op de weg rijdt de Tiger 5 tot 40 kilometer per uur bij 1.195 toeren.
Bunker van 30 ton
De bunker van de Tiger heeft een inhoud van 43 kuub, goed voor 30 ton bieten. Een volle bunker is volgens Ropa in 50 seconden te lossen.
De Tiger 5 is uitgerust met een levellingsysteem op de achteras, waardoor de rooier bij hellingen is vlak te stellen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
New Holland T5.120 AutoCommand
2020, P.O.A.
-
Vicon Extra 332XF frontschijvenmaaier
2016, P.O.A.
-
Grasshopper 526V52 Zeroturn
Gebruikt, P.O.A.
-
Deutz-Fahr DX 4.30 trekker 2WD
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Woensdag24° / 9°10 %
-
Donderdag26° / 10°20 %
-
Vrijdag22° / 12°20 %