Streekproducentencoöperaties werken samen
Met een 'Strekendiner' lanceert gebiedscoöperatie O-gen aanstaande donderdag twee nieuwe streekproducentencoöperaties.
Het afgelopen jaar hebben zich al veel leveranciers en afnemers bij Coöperatie Boerenhart en Local2Local aangesloten.
Streekproducten
Boerenhart is een samenwerking van ondernemers uit de Gelderse Vallei en de Veluwe. Zij hebben de ambitie vooral streekproducten te leveren aan horeca en winkels in de Gelderse Vallei en de Veluwe.
Local2Local levert streekproducten uit Kromme Rijn en het Eiland van Schalkwijk. Ook rechtstreeks aan consumenten.
Versterken en aanvullen
De coöperaties gaan samenwerken. Zij willen elkaar versterken en bijvoorbeeld elkaars aanbod aanvullen. Beide coöperaties zullen zich donderdag presenteren tijdens het 'Strekendiner' bij Gebiedscoöperatie O-gen.
Gebiedscoöperatie O-gen organiseert het diner als onderdeel van de Agenda Vitaal Platteland Utrecht en project Proevtuin Foodvalley.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Iseki TM 3185 compacttractor
Gebruikt, P.O.A.
-

MERCEDES-BENZ MB TRAC 800
Gebruikt, P.O.A.
-

T6030 Range Command ECO
Gebruikt, € 34.900
-

Kuhn GF 8501 TO
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag11° / 5°10 %
-
Woensdag10° / 5°20 %
-
Donderdag11° / 6°30 %















