Prijs zoetwater oplossingen Noord-Holland
Provincie Noord-Holland zoekt kandidaten met innovatieve oplossingen om de zoetwatervraag in Noord-Holland terug te dringen.
Noord-Holland heeft daarvoor in de aanloop naar de waterinnovatie-conferentie ‘WaterinnovatioNH’ op 11 december een prijsvraag uitgeschreven voor bedrijfsleven en studenten.
Inzendingen moeten uiterlijk 15 oktober 2014 binnen zijn.
Zoetwatertekorten
De innovatieve waterideeën moeten bijdragen aan het beperken van de verwachte zoetwatertekorten in Noord-Holland tijdens droge perioden.
De klimaatomstandigheden veranderen, met andere neerslagpatronen en vaker warmere, drogere zomers met meer piekbuien.
Meedenken
De provincie vraagt het bedrijfsleven en studenten om mee te denken aan innovatieve oplossingen hoe hiermee om te gaan.
Het kan gaan om zowel ruimtelijke oplossingen, als om technologische innovaties. Bij de beoordeling van de inzendingen wordt gekeken naar aspecten als mate van innovatie, bruikbaarheid en haalbaarheid en toepasbaarheid binnen Noord-Holland.
5.000 euro
Er is een prijs voor de categorie bedrijfsleven en drie prijzen voor de categorie studenten. De prijs voor het bedrijfsleven bedraagt 5.000 euro.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER EX MAAIDEK (MOL) #777320
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 250 trekker (HAE) #778488
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 215 trekker (LIE) #782579
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 2026R COMPACTTREKKER (SOM) #781745
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Weer
-
Woensdag21° / 12°50 %
-
Donderdag21° / 16°75 %
-
Vrijdag22° / 16°80 %
















