Bomen voor de toekomst
Een forumdiscussie over toekomstbestendig openbaar groen en een rondleiding langs diverse innovaties en proeven. Dat zijn de belangrijkste ingrediënten van de Innovatiedag 'Bomen voor de toekomst'.
Op het ochtendprogramma staat een forumdiscussie met alle ketenpartijen over een duurzame toekomst van ons openbaar groen.
Aansluitend aan de lezingen en forumdiscussie kunnen bezoekers via een rondleiding kennismaken met Boomkwekerij Ebben. De ochtend wordt afgesloten met een netwerklunch.
Middag
Tijdens het middagprogramma zijn er rondleidingen langs demonstraties en proeven en is er een infomarkt.
Daar tonen veertig bedrijven diverse innovaties op het gebied van duurzame onkruidbestrijding, bodemoptimalisatie, verbetering plantomstandigheden, schoon water en een duurzame aanpak van ziekten en plagen.
Boomkwekerij Ebben
De Innovatiedag ‘Bomen voor de toekomst’ vindt plaats op donderdag 11 september 2014 plaatsvindt bij Boomkwekerij Ebben BV in Cuijk. De organisatoren zijn DLV Plant in samenwerking met het Praktijknetwerk Duurzame aanpak van ziekten, plagen en onkruiden en ZLTO
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case IH PUMA 185 CVX AFS CONNECT
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH LUXXUM 100
2017, P.O.A.
-

Case IH PUMA 185 CVX
2014, P.O.A.
-

T6.180 DC StageV
Gebruikt, € 144.900
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Zondag13° / 9°60 %
-
Maandag13° / 6°40 %
-
Dinsdag14° / 10°15 %














