RVO opent loket Russische boycot
Telers kunnen sinds vandaag via een digitaal loket op www.rvo.nl een melding maken van producten die ze uit de markt willen halen of niet willen oogsten.
Dat meldt de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO). Voor telers die zijn aangesloten bij een telersvereniging of producentenorganisatie geldt dat de melding via deze organisaties moet verlopen.
De exacte voorwaarden en prijzen zijn nog niet bekend. De definitieve voorwaarden worden begin volgende week door de Europese Commissie en de nationale overheid bekendgemaakt.
Toepassing
Zodra er meer informatie beschikbaar komt, worden leden geïnformeerd over de vraag voor wie dit van toepassing is.
Met een melding geeft een teler te kennen dat hij van plan is een partij uit de markt te nemen, om groen te oogsten of niet te oogsten. Voor welke producten en maatregelen de tegemoetkoming waarschijnlijk gaat gelden en hoe aan te melden, is te lezen op de website van de RVO.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 155 trekker (LIE) #780581
Gebruikt, € 129.750
-

Pottinger schudder 8 elements HIT910
2008, € 7.850
-

Schuitemaker Rapide 135 opraapwagen
2004, P.O.A.
-

John Deere 6130R AP 40 km (ZIJ) #704777
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Bestuurssecretaris
BoerenNatuur Brabant - NL
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Weer
-
Zondag25° / 13°0 %
-
Maandag27° / 13°0 %
-
Dinsdag26° / 14°0 %















