Case IH Magnum met maximaal 436 pk
Case IH presenteerde onlangs in het Franse Chartres ook de nieuwe Case IH Magnum, die voldoet aan de emissie-eis stage 4.
De Case IH Magnum is een trekker die in Nederland alleen aandacht trekt van loonwerkers en grote akkerbouwers.
Meer vermogen
Wie de typeaanduidingen van de Case IH Magnum kent, kan aan de nieuwe getallen op de motorkap zien dat ze er een beetje vermogen hebben bij gekregen.
De grootste in de oude serie was de CVX 370, dat is de CVX 380 geworden. Als je de ‘boost’ tot je beschikking hebt, beschik je over 327 kW (436 pk).
Luchtinlaat
De volledige serie, behalve de Magnum 250, heeft een variabele turbo gekregen die zorgt dat het optimale volume lucht de motor ingaat. De luchtinlaat is een grote zuil geworden voor de linker A-stijl van de cabine.
Een nieuwe optie is een luxe lichtpakket met veertien led-werklampen en drie halogeen-werklampen in de grille, alsook een geventileerde stoel.
Wilbert Beerling, redacteur Landbouwmechanisatie
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Professionele zitmaaier / tuintrekker X147R (HG) #275222
Gebruikt, € 4.999
-
New Holland TNHT6.140
2017, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6140R (HG) #64846
Gebruikt, € 64.500
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z515E ZEROTURN (BV) #692155
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 5°10 %