Waterpeil Rijnland weer op normaal niveau
De laatste spoedwerkzaamheden om het watersysteem in het Rijnlandse gebied op orde te krijgen zijn afgerond. Vanaf donderdagmiddag kon het hoogheemraadschap van Rijnland daarom weer overgaan tot normale bedrijfsvoering.
Vanwege de wateroverlast is woensdag een groep waterkeringsdeskundigen en vertegenwoordigers van de Landelijke Coördinatiecommissie Overstromingsdreiging (LCO), STOWA, Deltares, Rijkswaterstaat, TU-Delft en Rijnland op terreinbezoek geweest in het Rijnlandse gebied. Tijdens dit bezoek is onder andere geëvalueerd hoe de kades zich hebben ‘gedragen’ tijdens de hevige regenval.
Voor waterbeheerders en kennisinstituten is dit waardevolle informatie om van praktijksituaties te leren. Deze informatie kan worden gebruikt om waterkeringen beter te toetsen, te ontwerpen, te realiseren en te onderhouden, met als uiteindelijk doel de dijken veiliger te maken.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Vicon Fanex 904 schudder (BRU) #778456
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6150R trekker (WOL) #58219
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH MAXXUM 150CVX
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF8501 schudder
2006, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Woensdag26° / 20°0 %
-
Donderdag22° / 16°0 %
-
Vrijdag23° / 14°5 %

















