WUR Glastuinbouw actief in Australië
Met ondersteuning van Wageningen UR (WUR) Glastuinbouw wordt op de campus van de University of Western Sydney (UWS) een nieuwe, hightech onderzoeksfaciliteit voor de glastuinbouw gebouwd.
Wageningen UR Glastuinbouw werkt tevens mee aan onderzoek in Australië, meldt de universiteit. WUR Glastuinbouw, dat in Nederland een soortgelijke onderzoeksfaciliteit heeft, staat UWS met kennis en ervaring bij tijdens het ontwerpen van de nieuwe kas.
De nieuwe kas beschikt onder andere over een nauwkeurige klimaatcontrole, verschillende afdekmaterialen, beheersing van water en voedingsstoffen in afzonderlijke groeikamers, en een monitoring van energie- en watergebruik.
Stroomversnelling
De ontwikkeling van de glastuinbouw in Australië bevindt zich in een stroomversnelling, aldus WUR Glastuinbouw.
In het afgelopen jaar zijn enkele nieuwe grote kassen voor groenten gestart, waarvan enkele gebruikmaken van Nederlandse technologie.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Husqvarna R318 X Benzine Frontmaaier 112cm (LIE) #39507
Gebruikt, € 5.849
-

Kuhn GF8501MH schudder
2008, P.O.A.
-

Lely Splendimo 320M
2011, P.O.A.
-

Fendt 313 Vario S4 Profi Marge !!!
2017, P.O.A.
Vacatures
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Zondag9° / 6°20 %
-
Maandag6° / 3°5 %
-
Dinsdag5° / 2°5 %











