WUR Glastuinbouw actief in Australië
Met ondersteuning van Wageningen UR (WUR) Glastuinbouw wordt op de campus van de University of Western Sydney (UWS) een nieuwe, hightech onderzoeksfaciliteit voor de glastuinbouw gebouwd.
Wageningen UR Glastuinbouw werkt tevens mee aan onderzoek in Australië, meldt de universiteit. WUR Glastuinbouw, dat in Nederland een soortgelijke onderzoeksfaciliteit heeft, staat UWS met kennis en ervaring bij tijdens het ontwerpen van de nieuwe kas.
De nieuwe kas beschikt onder andere over een nauwkeurige klimaatcontrole, verschillende afdekmaterialen, beheersing van water en voedingsstoffen in afzonderlijke groeikamers, en een monitoring van energie- en watergebruik.
Stroomversnelling
De ontwikkeling van de glastuinbouw in Australië bevindt zich in een stroomversnelling, aldus WUR Glastuinbouw.
In het afgelopen jaar zijn enkele nieuwe grote kassen voor groenten gestart, waarvan enkele gebruikmaken van Nederlandse technologie.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Pottinger Frontmaaier zonder kneuzer
Gebruikt, P.O.A.
-
Lemken Cultivator (geen schijveneg) Karat 10 (SO) #25211
Gebruikt, € 12.500
-
John Deere Tractor 6R 155 (LH) #27195
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6175R (SO) #64452
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zondag22° / 14°20 %
-
Maandag23° / 12°0 %
-
Dinsdag25° / 11°0 %