De Groot erevoorzitter Fokveedag Hoornaar
Jan de Groot is tijdens de algemene ledenvergadering van Fokveedag Hoornaar benoemd tot erevoorzitter. Voormalig bestuurder Frits Kool is benoemd tot erelid.

Jan de Groot was 25 jaar voorzitter van Fokveedag Boerenlandfeest en doet nu een stap terug.
'Jan behield de vaste waarden, maar zorgde ook steeds voor vernieuwing', zei zijn opvolger Johan de Groot onlangs tijdens de ledenvergadering van de Fokveedag Boerenlandfeest.
Denken in oplossingen
Frits Kool kwam al in 1982 in het bestuur. 'Frits was een groot promotor van de Fokveedag', stelt De Groot. 'Hij had het vermogen om vooruit te denken en dacht altijd in oplossingen.'
Kool wordt in het bestuur opgevolgd door Marjolein de Kreij (30) uit Schelluinen. Zij is werkzaam bij ZLTO en actief in het melkveehouderijbedrijf van haar ouders.
Hoog niveau
Hoewel hij geen voorzitter meer is, kijkt De Groot al uit naar de 102e Fokveedag Boerenlandfeest op zaterdag 4 oktober 2014. 'Het belooft een Fokveedag van hoog niveau te worden, met misschien wel de mooiste middenklasse ooit.'
Hij refereert daarmee aan de prestaties van de regionale inzenders op de NRM. Nico Bons uit Ottoland blonk daar uit in de middenklasse met Koba 195.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X380 (LH) #692279
Gebruikt, € 6.793
-
Case IH FARMALL 55C
2012, P.O.A.
-
Kuhn GF 17012 schudder
Gebruikt, € 34.000
-
Pottinger Jumbo 8010L
2016, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Woensdag33° / 18°65 %
-
Donderdag22° / 15°20 %
-
Vrijdag23° / 11°15 %