Door hoge wereldvoorraden en redelijke oogstverwachtingen blijven de suikernoteringen op een relatief laag niveau. Wel was afgelopen maand sprake van een geringe stijging van de internationale suikernotering.
In Londen steeg de notering voor witte suiker op levering in augustus van 35,47 tot 36,03 euro per 100 kilo. De iets hogere noteringen vloeien voort uit tegenvallende oogstcijfers in Brazilië als gevolg van droogte aan het begin van dit jaar. Daarentegen zijn de oogsten in Thailand en Mexico wel goed te noemen en zijn ook de oogstverwachting in de EU optimistisch.
Internationale analistenbureaus verwachten voor seizoen 2013-2014 een wereldsuikeroogst die hoger is dan het verbruik. Dat zal de prijzen het komend seizoen verder onder druk zetten.
Voor het seizoen 2014-2015 voorspellen de bureaus nu al een suikeroogst die lager zal zijn dan het verbruik. Gelet op de hoge wereldvoorraden aan suiker zal deze krimp voorlopig nog geen grote prijsstijging veroorzaken.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kverneland Enduro 3000 (HAE) #145290
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6100M trekker (MOL) #692400
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6920 trekker
Gebruikt, € 29.500
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (LIE) #781554
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Weer
-
Zondag20° / 13°0 %
-
Maandag22° / 12°5 %
-
Dinsdag22° / 12°5 %











