Kees Lokhorst nieuwe melkveelector VHL
Kees Lokhorst is benoemd tot nieuwe melkveelector Herd Management en Smart Dairy Farming bij Hogeschool Van Hall Larenstein (VHL).

Lokhorst studeerde Landbouwtechniek aan Wageningen UR. Hij vervulde sinds 1986 verschillende functies en rollen binnen het landbouwkundig onderzoek van Wageningen UR Livestock Research.
Daar is hij momenteel werkzaam als senior onderzoeker. Lokhorst heeft een uitgebreid (inter)nationaal netwerk en is medegrondlegger van het project Smart Dairy Farming.
Dagelijks management
Als lector Herd Management en Smart Dairy Farming richt Lokhorst zich op het verbeteren en ondersteunen van het dagelijks management van de melkveehouder.
Dat houdt in op het juiste moment, het juiste tijdstip en de juiste plaats aandacht geven aan een koe of kudde, zodat zij efficiënt en duurzaam kunnen produceren en gezond blijven.
ICT
Rode draad in dit proces is de inzet van ICT. Met behulp van sensoren en beslissingsondersteunende systemen wil Lokhorst veehouders helpen om transparante en goed afgewogen beslissingen te nemen, zodat zij betere rendementen behalen.
Zowel financieel als op het gebied van duurzaamheid, diergezondheidszorg en dierenwelzijn. Dat is ook de filosofie van Smart Farming.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6175R (SO) #64452
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (HA) #692699
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (BS) #692316
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (HA) #692551
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %