Asbestsubsidie over in Gelderland
Boeren en tuinders in Gelderland tonen weinig belangstelling voor de subsidieregeling ‘Asbest eraf, zonnepanelen erop’. De provincie heeft nog 2 miljoen euro te besteden.
Om snelheid te brengen in het saneren van de asbestdaken en het opwekken van groene energie verruimt Gedlerland de subsidieregeling per 1 juli. Naast actieve agrarische ondernemers komen dan ook particuliere bezitters van voormalige agrarische bebouwing in aanmerking voor subsidie.
Voor alle deelnemers wordt de vergoeding verhoogd naar 4,50 euro per vierkante meter te saneren asbestdak. De minimale oppervlakte die gesaneerd moet worden is verlaagd naar 250 vierkante meter.
Verplicht
De deelnemers zijn verplicht om een zonnepaneleninstallatie op het dak te installeren met een capaciteit van minimaal 5.000 wattpiek. Dit komt in de praktijk overeen met een jaarproductie van 4.500 kilowattuur.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 3038E COMPACTTREKKER (BRU) #781759
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6195M trekker AQ+ (MOL) #28683
Gebruikt, € 133.500
-

John Deere 7R 270 (ALM) #696899
Gebruikt, P.O.A.
-

Case JX 80 trekker
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Weer
-
Zaterdag14° / 9°30 %
-
Zondag13° / 6°30 %
-
Maandag14° / 6°5 %















