Termijnmarkt start week op 12,80 euro
Na het herstel van een week geleden is de termijnnotering van het aprilcontract 2015 voor fritesaardappelen afgelopen vrijdag gesloten op 12,80 euro.
Op dinsdag zakte de termijnnotering aanvankelijk terug naar 11,70 euro. Later in de week veranderde de stemming en steeg de markt definitief boven 12 euro.
De notering kwam op vrijdag zelfs nog even boven 13,20 euro maar de termijnprijs werd volgens beursmakelaar De Vries & Westermann uiteindelijk getemperd door aanbod van winstnemers.
Vrij veel handel
De Vries & Westermann meldt in zijn Aardappelen update dat er vrij veel handel is in contracten voor april 2015 op de termijnmarkt. De makelaar constateert dat de nieuwe oogst zich begint te onttrekken aan de slechte stemming waarmee de oude oogst het seizoen eindigt.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X117R ZITMAAIER (HAE) #692764
Gebruikt, € 4.148
-
JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (BEN) #692327
Gebruikt, € 5.313
-
John Deere 6R 175 trekker (HAE) #693684
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Novacat 302 ED
2024, P.O.A.
Vacatures
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zaterdag19° / 12°30 %
-
Zondag20° / 9°0 %
-
Maandag22° / 9°10 %